Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Вільшаницька громада» (код ЄДРПОУ: 04370231) був реорганізований і увійшов до складу Ралівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
 
ВІЛЬШАНИЦЬКА ОТГ

припинила діяльність, увійшла до складу Ралівської громади

№4

Герб України

У К Р А Ї Н А

ВІЛЬШАНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Самбірського району Львівської області

 ХХХV сесія      VІІ скликання   

 

18 грудня 2019 року                                                                                          с. Вільшаник

 

Р І Ш Е Н Н Я № 4

 

«Про сільський бюджет  Вільшаницької

сільської ради на 2020 рік»

 

Відповідно до статей 75, 76, 77 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», керуючись п.23 п.п. 1 ст. 26 ст.ст.61-64, 66 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997р. № 280/ 97-ВР (із змінами), Вільшаницька сільська рада __

 

ВИРІШИЛА:

 1. Визначити на 2020 рік:
 • доходи сільського бюджету у сумі 16 257,6 тис. грн., у тому числі доходи загального фонду бюджету – 16 198,6 тис. грн., базова дотація – 4 077,0 тис. грн., додаткова дотація – 1 157,4 тис.грн., освітня субвенція – 7 558,3 тис.грн., медична субвенція – 505,9 тис.грн.,  доходи спеціального фонду – 59,0 тис. грн., згідно з додатком 1 до цього рішення;
 • видатки сільського бюджету у сумі 16 257,6 тис. грн., у тому числі видатки загального фонду бюджету – 15 998,6 тис. грн., видатки спеціального фонду – 259,0 тис. грн. у тому числі бюджету розвитку – 200,0 тис. грн., згідно з додатком 2 до цього рішення;
 • профіцит загального фонду сільського бюджету на 2020 рік у сумі 200,0 тис. грн., джерелом покриття якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду, згідно з додатком 5 до цього рішення;
 • дефіцит спеціального фонду сільського бюджету на 2020 рік у сумі 200,0 тис. грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду, згідно з додатком 5 до цього рішення.
 1. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядником коштів сільського бюджету на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 15 998,6 тис.грн. та спеціального фонду 259,0 тис.грн., згідно з додатком 2 до цього рішення.
 2. Затвердити обсяг міжбюджетних трансфертів з сільського бюджету міському та районному бюджетам на 2020 рік у сумі 505,9 тис.грн. згідно з додатком 3 до  цього рішення.

Відповідно до частини сьомої статті 108 Бюджетного кодексу України у період між сесіями сільської ради надати право виконавчому комітету у разі зміни або встановлення Верховною Радою України,Кабінетом Міністрів України,обласною радою,обласною державною адміністрацією обсягу міжбюджетних трансфертів для сільського бюджету Вільшаницької  сільської ради на 2020 рік, внести відповідні зміни до сільського бюджету,в тому числі їх розподіл та перерозподіл,передачу між загальним і спеціальним фондами,з подальшим затвердженням цих змін на сесії сільської ради.

 1. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільського бюджету у сумі 50,0 тис. гривень, згідно з додатком 5 до цього рішення.
 2. Затвердити на 2020 рік резервний фонд сільського бюджету в сумі 30,0 тис.грн.
 3. Затвердити на 2020 рік перелік об’єктів (видатків), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком 6 до цього рішення.
 4. Затвердити відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України перелік захищених видатків загального фонду сільського бюджету на 2020 рік за їх економічною структурою:
 • оплата праці працівників бюджетних установ;
 • нарахування на заробітну плату ;
 • придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
 • забезпечення продуктами харчування;
 • оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
 • поточні трансферти населенню;
 1. Затвердити Програми місцевого значення, які будуть реалізовуватися у поточному році за кошти сільського бюджету на 2020 рік згідно додатку 7.
 2. У процесі виконання сільського бюджету в межах його загального обсягу перерозподіл видатків, що призводить до зміни обсягу затверджених бюджетних призначень головному розпорядникові коштів сільського бюджету за загальним і спеціальним фондами (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), а також розподіл та перерозподіл затверджених і додатково наданих трансфертів  здійснювати з урахуванням вимог чинного бюджетного законодавства за рішенням виконавчого комітету сільської ради за погодженням із сільським головою та комісією з питань планування фінансів, бюджету та торгівлі.

           Зміни до напрямів використання коштів на реалізацію місцевих програм і      переліку об’єктів здійснювати сільській раді в межах загального обсягу видатків, передбачених на відповідну програму, за рішенням виконавчого комітету  за погодженням з постійною комісією з питань планування фінансів, бюджету та торгівлі.

 1. У разі внесення Міністерством фінансів України змін та доповнень до бюджетної класифікації у частині присвоєння окремим трансфертам, доходам і видаткам найменувань та кодів класифікації, враховувати такі зміни під час складання та виконання розпису сільського бюджету на 2020 рік.
 2. Кошти бюджету розвитку спеціального фонду сільського бюджету в сумі 200,0 тис. грн. з них 200,0 тис.грн. спрямувати на співфінансування проектів, які будуть подані громадською організацією та ініціативною групою Вільшаницької сільської ради на обласний конкурс мікропроектів.
 3. Сільському голові Ковалик Л.І.:

12.1.Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; проведення розрахунків за електричну енергію, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, медикаменти, продукти харчування.

12.2.Затвердити обґрунтовані граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних розмірах для підвідомчих бюджетних установ, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань згідно додатку 4.

 1.  Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах (планах використання) бюджетних коштів.
 2. Додатки 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань планування фінансів, бюджету та торгівлі. (М. Наминанік).

 

 

       Сільський голова                                                                   Ковалик Л.І

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для міських та селищних рад України - MISKRADA.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua