Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Вільшаницька громада» (код ЄДРПОУ: 04370231) був реорганізований і увійшов до складу Ралівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
 
ВІЛЬШАНИЦЬКА ОТГ

припинила діяльність, увійшла до складу Ралівської громади

АКЦІЯ «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ»: ГАЗ НА ЗИМУ ЗА ЛІТНЬОЮ ЦІНОЮ

Акція «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ»: газ на зиму за літньою ціною

Встигніть придбати газ на зиму по акційнійлітній ціні. Зробити це можна в період з 15 серпня по 30 вересняпід час дії акції «Твоя енергонезалежність». Термін дії акційних цін обмежений!

Ви самостійно обираєте необхідний обсяг газу на зиму та сплачуєте за нього за акційною літньою ціною. Ми зафіксуємо та збережемо газ, який можна буде почати використовувати з початку опалювального сезону.

Період дії пропозиції:з 15 серпня до 30вересня 2020 року.

Вартість газу для учасників акції:

  • 4,49 грн за м3 – у періодз 15 по 31 серпня
  • 4,99 грн за м3 – у період з 1 по 15вересня
  • 5,49 грн за м3 – у періодз 16вересня до 30вересня

У ціні лише не враховані послуги за доставку газу, яка сплачується окремо.

Скористатись акційною пропозицією та поповнювати зимовий запас газу ви можете необмежену кількість раз протягом всього періоду дії акції.

Термін використання передплаченого газу:з 1 жовтня 2020 року по 31 березня 2021 року.

Для того, щоб взяти участь у акції потрібно:

  1. Звернутися до Контакт-Центру, Центру обслуговування клієнтів або у відділеннявашої регіональної газопостачальної компанії «ГАЗЗБУТ»
  2. Обрати запас газу на зиму та підтвердити заявку
    Щоб клієнтам було легше визначитись з необхідним резервом газу, наші фахівці нададуть споживачам інформацію про їх обсяги споживання газу в минулі зимові періоди
  3. Отримати квитанцію на оплату та внести 100% оплату за запас газу будь-яким зручним способом.                                                                                                           Залишок передплаченого газу буде зазначено у щомісячному рахунку за використаний ресурс. 

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 31 березня 2021 року, учасники акції зможуть отримати газ на загальних умовах – за поточною ціною у період споживання.Якщо станом на 1 квітня 2021 р. об’єм використаного газу буде менше передплаченого, ми повернемо залишок коштів або зарахуємо їх на рахунок майбутніх платежів.

Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, у якого немаєпростроченої заборгованості за газ перед постачальником.

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для міських та селищних рад України - MISKRADA.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua