Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Вільшаницька громада» (код ЄДРПОУ: 04370231) був реорганізований і увійшов до складу Ралівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
 
ВІЛЬШАНИЦЬКА ОТГ

припинила діяльність, увійшла до складу Ралівської громади

День ЦЗ в Монастирецькій СЗШ

Дата: 03.05.2019 16:18
Кількість переглядів: 136

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 23 квітня у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся День цивільного захисту.
Основною метою Дня ЦЗ стали: удосконалення форм і методів при організації та виконанні ситуацій техногенного характеру, набуття практичних навичок у діях за сигналами оповіщення ЦЗ та при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного характеру, практична перевірка здатності дітей грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя в надзвичайних ситуаціях.
Під час відкриття Дня цивільного захисту на лінійці начальник ЦЗ школи – директор Федицька О.С. учасникам освітнього процесу оголосила план проведення Дня ЦЗ відповідно до наказу по Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів. 
О 12 год. за сигналом ЦЗ «Увага всім!» проведено учбову евакуацію усіх учасників освітнього процесу, які дотримувалися правил безпечної поведінки.
Після рапорту про виведення всіх дітей із зони ураження фельшер ФАПу Балицький М.М. підготовив та провів майтер-клас з надання першої долікарської медичної допомоги в разі уражень внаслідок надзвичайних подій.
Вчителем предмета «Захист Вітчизни» Опришком Б.С. з учнями 10-11 класів були проведені уроки за тематикою ЦЗ, на яких діти мали можливість практично застосувати засоби індивідуального захисту. 
Школярі у цей день переглянули науково-популярні, хронікально-документальні фільми з питань цивільного захисту. 
При підбитті підсумків Дня цивільного захисту директор школи Федицька О.С. зазначила, що мету проведення заходу було досягнуто. Практичні заняття пройшли чітко й скоординовано, працівники і учні школи усвідомили потребу та важливість завдань цивільного захисту, адже кожен із нас має бути готовим до будь-яких непередбачуваних ситуацій, особливо – в такий неспокійний для країни час.


« повернутися

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для міських та селищних рад України - MISKRADA.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua