Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Вільшаницька громада» (код ЄДРПОУ: 04370231) був реорганізований і увійшов до складу Ралівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
 
ВІЛЬШАНИЦЬКА ОТГ

припинила діяльність, увійшла до складу Ралівської громади

Розпорядження про оголошення конкурсу

 
   

 

 

УКРАЇНА

ВІЛЬШАНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ВІЛЬШАНИЦЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

 

« 05»лютого 2019 року №13                                 с.Вільшаник                             

Про оголошення конкурсу
на заміщення вакантної посади

    Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002р. №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» зі змінами та доповненнями, Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у Вільшаницькій сільській раді, затвердженого розпорядженням сільського голови від 23.07.2018р. № 115:

1. Оголосити 05 лютого 2019 року конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста – бухгалтера ІІ категорії Вільшаницької сільської ради (текст оголошення додається).

2. Вимоги до посади: громадянство України, освіта повна вища бухгалтерська (економічна)  за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, (магістра) стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 1-го року; вільне володіння державною мовою; володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами; знання діловодства.

3. Секретарю виконавчого комітету Вільшаницької сільської ради Лехович Л.І..:
3.1. Забезпечити опублікування повідомлення про конкурс, умови його проведення та вимоги до претендентів на офіційному веб-сайті сільської ради та  засобах масової інформації  (радіомовлення).
3.2. Довести зміст цього розпорядження до відома працівників сільської ради.
3.3. Забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

Оголошення про конкурс

 

Вільшаницька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста-бухгалтера ІІ категорії  Вільшаницької сільської ради.
Вимоги до претендентів:
- громадянство України;
- освіта повна вища бухгалтерська (економічна) освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
-
стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 1-го року.
- вільне володіння державною мовою;
- володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами;
- знання діловодства.
Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

-заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
-заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
-дві фотокартки розміром 4 х 6;
-копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; про присвоєння категорії;
-декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;
-копію документа, який посвідчує особу;
-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії.
Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 81481, Львівська обл.., Самбірський р-н., с.Вільшаник, вул. Шевченка, 10.
Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається працівником Вільшаницької сільської ради, відповідальним за кадрову роботу.
Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.
Телефони для довідок: 46 -840.
Конкурсна комісія

 

 

 

 

Сільський голова                                     Любов Ковалик                                           

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для міських та селищних рад України - MISKRADA.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua